Deutsch
Englisch
Tschechisch
Holländisch
Italienisch
Ungarisch
Rezervace

24h Rezervační Hotline (DE/EN)
+43 664 350 8656

POPTÁVKA

Vítáme Vás

Prožít dovolenou všemi smysly

Uprostřed Tyrolského Ötztalu, obklopen majestátnými horami a křišťálovým vzduchem, je náš dům první volbou pro ty, kteří hledají exklusivní bydlení v příjemné rodinné atmosféře. Našli jste svůj jedinečný apartmánový hotel uprostřed nádherné rekreační oblasti Ötztal. Tradičně zařízené pokoje vyrobené z místního dřeva s kachlovými kamny v každém apartmánu garantují nádhernou dovolenou.

Denně kromě něděle a svátků Vám zdarma až do pokoje doneseme čerstvé pečivo. Na přání zajistíme snídaně a/nebo večeře v některém z našich partnerských podniků (v okolí 50m). Zvláště naše oblíbené Wellness zázemí Vám zvedne náladu. Na 300m2 se splní všechna Vaše přání. Bazén, různé druhy saun, pára, tepidárium, odpočívárna a vodní postele, zkrátka vše po čem po náročném sportovním dnu toužíte.

V Top Tirolu si přijdou na své i ti nejmenší. Vlastní dětské hřiště přede dveřmi a herna s Air Hockey a stolním tenisem splní skoro všechna přání. 30m od Top Tirol je zastávka autobusu, tzn. že se v létě i v zimě dostanete, kam budete potřebovat. Za 9 minut budete v Söldnu, za 6 minut v Längenfeldu.

Stáhněte si zdarma příslušné prospekty.

Užijte si sluníčka na terase a sledujte nádherný "Ötztalský horský svět".

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Rodina Fiegl